Zaproszenie na IEEE Young Professionals Meet-Up – 16 maja 2018 (PL)

W imieniu Zarządu Young Professionals Polskiej Sekcji IEEE  serdecznie zapraszamy na międzynarodowe wydarzenie pt.” IEEE Young Professionals Meet-Up @ MIKON’18”, które odbędzie się w dniu 16 maja 2018 roku, w godz. 18:00  – 21:00,  w nowoczesnym Centrum Kongresowym w Poznaniu (http://pcc.mtp.pl/ ).

Wydarzenie to jest organizowane już po raz drugi w Polsce – w tym roku w ramach konferencji  22nd International Microwave and Radar Conference – MIKON’18, będącej częścią 8th Microwave and Radar Week (http://mrw2018.org/ ).

Założeniem spotkań „Young Professionals Meet-Up” jest nawiązywanie interdyscyplinarnych kontaktów ze specjalistami z całego świata, wymiana doświadczeń i prowadzenie ciekawych dyskusji w sali kongresowej z zapleczem bufetowym. W tym roku wydarzenie jest organizowane razem z IEEE Microwave Theory & Techniques Society (MTT-S) i dedykowane jest wszystkim członkom IEEE z Polski oraz uczestnikom w/w konferencji.

Podobnie jak podczas konferencji EPE’17 w Warszawie liczmy na Państwa przybycie. Krótki raport z ubiegłorocznego spotkania znajduje się tutaj: https://ieeexplore.ieee.org/stamp/stamp.jsp?tp=&arnumber=8300731

Więcej informacji jak i rejestracja jest dostępna na stronie: http://mrw2018.org/conference-programme/ieee-young-professionals-meet-up-mrw-2018/ . Potwierdzeniem przybycia jest wypełnienie formularza w nieprzekraczalnym terminie do 1 maja 2018. Wstęp wolny dla członków IEEE.

Gorąco zachęcamy do udziału !

 

Dodaj komentarz